KONST / Litografier / Färglitografi 12422057
nr 1242 2057
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1441/5000. Motivet: 57x43 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:49:36
700 kr
800 kr
18 mar